HİZMET SÖZLEŞMEMİZ

Firmamıza ait tüm yasal bağlayıcı maddeler aşağıdaki gibidir. Tüm müşterilerimiz, hükümleri peşin olarak kabul etmiş sayılır.1.Dolunay Bilişim ve İnternet Hizmetleri'nin sağlayacağı hizmetleri aktif hale getirelebilmesi için, hizmet ücretlerinin peşin olarak ödenmesi gerekir.

2.Alan Adı Tescili, Oyun Sunucuları Hizmetleri, Bulut Sunucu Hizmetleri, Kiralık Sunucu Hizmetleri ve Senelik Olan Hosting Hizmetleri dışında tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz suhalsiz %100 geri ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için, içerikleri sonradan değiştirme konusu mümkün değildir.

3.Kiralık sunucu hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin tümü, aldıkları hizmete ait yedekleme işlemlerini yapmakla yükümlüdür.
Firmamızdan ekstra ücretli yedekleme hizmeti alınmadığı takdirde olası bir veri kaybı durumunda verilerin kurtarılabileceğini garanti edilemez.

4.Dolunay Bilişim Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri ' ne ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz, ya da bu tür aktivitelere destek veremez. Dolunay Bilişim suç teşkil eden yasadışı durumlar da ya da yanlış kullanımlar da, hizmeti geri ödeme yapmaksızın sonlandırma yetkisine sahiptir.

5.Herhangi bir spam servisi barındıran, ya da spam servis oluşturan kullanıcıları host eden, IP Adreslerinin herhangi birini yada bir kaçını bu tür zararlı servisler için kullanan hesaplar veya sunucular kesinlikle geri ödeme yapılmaksızın kapatılacaktır.

6.Dolunay Bilişim servisleri kullanılarak yayınlanan zarar verici virus, trojan ve benzeri her türlü objenin sorumluluğu müşteriye aittir.
Dolunay Bilişim bu durumlara müdahale edip, söz konusu hizmeti geri ödeme yapmaksızın iptal etme yetkisine sahiptir.

7.Dolunay Bilişim servislerini kullanarak mail ve benzeri yollar ile herhangi bir şirketin, firmanın yada şahsın gizlilik ilkelerini ihlal etmek, patentini kullanmak kesinlikle yasak olup, Dolunay Bilişim bu durumlara müdahale edip, söz konusu hizmeti geri ödeme yapmaksızın iptal etme yetkisine sahiptir.

8.Dolunay Bilişim  servislerini kullanarak diğer şahısların iş ve network bilgi-işlemlerini etkileyecek; DDOS, Trojan, Virüs ve benzeri yazılımların kullanımları yasak olup, Dolunay Bilişim bu durumlara müdahale edip, söz konusu hizmeti geri ödeme yapmaksızın iptal etme yetkisine sahiptir.

9.Müşteri - Firma Yetkilisi ve Personeli İlişkileri; Ticket, E-Mail, Skype, Telefon ve benzeri herhangi yolla yada yollarla zedeleyecek davranışlarda bulunmak, satın alınan hizmetin geri ödeme yapılmaksızın iptaline neden olmaktadır.

10.Birden fazla atılan ticket, hizmet kalitesini düşürücü spam gönderi olarak kabul edilmektedir.
Bu hususta; her müşteri yalnızca "1 bildirim" atmak ile yükümlüdür. Birden fazla atılan bildirimlerde her müşteri; yalnızca 1 kez uyarılmaktadır.
Aynı işlemi tekrar eden müşteriler; satın alınan hizmetin geri ödeme yapılmaksızın iptaline sebep olacaktır.

11.Forumlar, tanıtım siteleri yada sitemiz üzerinde yer alan hiç bir kampanyanın süresiz devamlılığı yoktur.
Kampanya hususunda; merkezi ve geçerli sistem, Facebook sayfamız üzerinden yapılan güncel duyurulardır.
Dolunay Bilişim ve İnternet Hizmetleri kampanya içeriklerini, önceden haber vermeksizin, değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

12.Dolunay Bilişim uygun görmediği müşterilerine, oyun sunucuları hizmetlerinde ki eşantiyon hizmetleri sağlamama hakkını saklı tutar.

13.Firmamızı, herhangi bir site yada platform üzerinde haksız yere karalamaya yönelik tutum ve/veya davranışta bulunmak, satın alınan hizmetin iade yapılmaksınız iptaline sebep olmaktadır.


Dolunay Bilişim ve İnternet Hizmetleri, dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir.


Dolunay Bilişim ve İnternet Hizmetleri 2011 - 2019 , Her Hakkı Saklıdır.